Utěrka Karina

#2670
Vloženo:06.07.2012 08:03:05
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
60,- Kč 60,- Kč

Dodám do: ihned

Popis

Bavlněná utěrka o rozměrech 50 x 70 cm je na kratších koncích obháčkovaná 3,5 cm vysokou krajkou z béžového Kordonetu. Utěrka je vyrobena ze 100 % bavlny, je opatřena háčkovaným poutkem na zavěšení a může sloužit k utírání nádobí i jako dekorace.

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Asistenční pejsek pro Marečka

Náš pětiletý Mareček je autista. Na první pohled vypadá jako normální kluk, jakmile s ním ale strávíte pár minut, zjistíte, že je jiný. Mareček zatím nemluví a spoustu věcí kolem sebe nechápe. Kromě autismu ho trápí také opožděný mentální vývoj a dyspraxie jemné i hrubé motoriky, která se projevuje jeho nešikovností. Dyspraxie je specifická porucha učení, která způsobuje, že Marečkovi všechno padá a ruce ho neposlouchají tak, jak by měly. Představte si, že si chcete něco vzít, ale nejde vám to. Nebo nejste schopni se naučit zavázat si tkaničky. A protože Mareček neví, proč má tak nešikovné ruce, často se vzteká a pláče. Někdy navíc s manželem nevíme, co jeho pláč způsobilo, a protože nám to Mareček nedokáže říct, pláče o to víc....více
Tento příběh má aktuálně 21 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Ostrava - Poruba
Oblíbenost: 2 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Náušnice z perleťových korálků, staromosazných komponentů a řetízku měří včetně háčku 5 cm.
Dárková sada froté ručníku a žínky ze 100 % bavlny s háčkovanou krajkou z perlovky ve dvou odstínech oranžové. Ručník měří 40 x 60 cm a obě kratší strany jsou obháčkovány krajkou - na jedné straně je krajka vysoká 1 cm a na druhé straně 4 cm. Žínka o velikosti 30 x 30 cm je obháčkována stejným způsobem a stejně jako ručník je opatřena háčkovaným poutkem na zavěšení. Ručník i žínku zdobí háčkovaná květina o průměru 4 cm.
Náušnice z nerezového drátu, achátových korálků a kousíčku mušloviny měří bez háčku 5 cm. Háček je vyrobený z chirurgického drátu a tudíž hypoalergenní a je doplněný pryžovou zarážkou proti ztrátě.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 28.04.2012
  • Produktů na prodej: 18
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)