Taška ptáček a motýl

#72802
Vloženo:19.09.2019 21:14:13
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
65,- Kč

Dodám do: ihned

Popis

Velikost 38*42 cm

Vyberte Materiál Bavlna
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitační židlička a kočárek pro Fjodorka

Maličký Fjodorek (2 roky) je chlapeček s dětskou mozkovou obrnou a svalovou hypotonií (ochablostí). Jakýkoli pohyb je tak pro něj nesmírně náročný. Tělo ho neposlouchá tak, jak by mělo, a reaguje spíše jako tělo hadrové panenky. K tomu ho trápí ještě centrální oční vada a epilepsie. Fjodorek tráví většinu času vleže, neleze, nesedá si, jen stěží udrží hlavičku. Maminka ho proto všude vozí v kočárku, který však už nevyhovuje jeho potřebám. Lékaři a fyzioterapeuti nyní mamince doporučili speciální rehabilitační kočárek, který je vzhledem k jeho tělesnému postižení mnohem vhodnější. Zároveň se jim nelíbí, že maminka krmí Fjodorka na svém klíně. Fjodorek by měl mít při jídle i jiným činnostech zafixovanou hlavu a sedět v poloze, která neškodí páteři. Na jeho hypotonickém těle totiž nejsou žádné svaly, a tak se mu může...více
Tento příběh má aktuálně 19 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Frýdek-Místek
Oblíbenost: 1 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Průměr 9 cm. Použítí podtácky pod hrníčky. Lze otřít vlhkým hadříkem. Možno zakoupit za zvýhodněnou cenu jako sadu nebo po kuse.
Velikost 18,5 x 12 cm. Krabičku můžete použít na různé drobnosti. Krabička dělána formou dekupage. Krabičku lze otřít vlhkým hadříkem. V případě zájmu zalu lepší fotografii do zpráv.
Je možné udělat čistě bílý nebo s barevným lemem. Andělíček  je naškorbený,ať drží tvar. Dodaní říjen/listopad. Po objedání budu chtít pouze zálohu.Jak budou hotové doplatíte zbytek.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 19.09.2019
  • Produktů na prodej: 28
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)