Sluneční záře

#73356
Vloženo:24.11.2019 15:52:50
4 lidem se to líbí Dotaz na zboží
Vyberte Hmotnost
Poštovné a balné:
100,- Kč 100,- Kč

Dodám do: ihned

Popis

Výška 43 cm, šířka 36 cm

Závěsná dekorace háčkovaná z červené příze Kaplan krásně odráží světlo, je zdobena drahými kameny Citrín, Tygří oko. Vypnutá je v rámečku z olše.

Olše

Je stromem mystiků a mágů, protože posiluje duševní moc člověka. Dokáže otevírat mystické síly, které jsou skryté v každém člověku. Má ochranou moc před hádkami a spory.

Žlutá                    

- barva třetí čakry slunečního pleteně /solar/. 

Je nejjasnější teplou barvou s povzbuzujícím a rozveselujícím účinkem. Je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť. Ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá při komunikaci. Učí nás asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Podporuje intuici a tvořivost. Léčí orgány trávicího traktu.

Citrín

Použití:
Používá se při depresích, únavě a nervozitě, fobiích, pomáhá překonávat mentální blokády, podporuje využití intuice a tvůrčí vyjádření.
Oživuje látkovou výměnu, velmi dobře působí při zažívacích potížích, podporuje činnost žláz, čistí střevní trakt a podporuje vylučování jedů z těla, využitelný je i při nadýmání a křečích žaludku, vyrovnává tvorbu inzulínu při cukrovce a léčí ledviny.

Čištění a nabíjení: Po každém použití čistíme citrín vlažnou vodou, nabíjíme ho jen krátce na přímém slunci.

Tygří oko

Použití:
Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Léčí deprese, chrání před duševními chorobami, záchvaty a schizofrenií.
Voda z něj působí na problémy kostí a kloubů a celkově na pohybový aparát.
Podporuje činnost jater, ničí viry a bakterie, léčí a posiluje oči, mírní astma.
Čištění a nabíjení:
Čistí se pod proudem vody, nabíjí se na přímém slunci.

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Neurorehabilitace pro milovníka výtahů Jáchymka

Jáchymek je šikovný kluk, který se pere s řadou zdravotních problémů. Pro jeho rodiče to není vůbec snadné, veškerou svou energii ale věnují tomu, aby byl jejich syn jednou co nejsamostatnější. Dnes a denně je obdivuji za to, jak skvělými a trpělivými rodiči jsou. Myslím, že si Jáchymek nemohl vybrat lépe. Jáchymek musí každodenně rehabilitovat a jak už to tak bývá, největší úspěchy se dostavují po rehabilitacích a terapiích, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. ...více
Tento příběh má aktuálně 587 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 25 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Další výrobky prodejce více
KATEGORIE PRODEJCE
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 20.11.2019
  • Produktů na prodej: 1
  • Uskutečněných prodejů: 0

Naposledy prohlížené