Pánský náramek Černá noc

#72990
Vloženo:27.09.2019 10:12:22
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
80,- Kč 120,- Kč

Dodám do: ihned

Popis

Ručně vyráběný náramek navlečený na elastomeru.

Materiál: minerály, kov

Délka cca 21 cm

VHODNÉ PRO ZNAMENÍ - VÁHY


Popis použitých minerálů:

Láva - Uvádí se, že je silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Pomáhá při bakteriálních zánětech, posiluje zažívací trakt, odstraňuje následky tělesných i duševních traumat. Dopomáhá rozvíjet fantazii, dodává sebedůvěru. Ochraňuje před špatnými vlivy, aktivuje logické myšlení. 

Vyberte Materiál Kov Kameny a minerály
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitační židlička a kočárek pro Fjodorka

Maličký Fjodorek (2 roky) je chlapeček s dětskou mozkovou obrnou a svalovou hypotonií (ochablostí). Jakýkoli pohyb je tak pro něj nesmírně náročný. Tělo ho neposlouchá tak, jak by mělo, a reaguje spíše jako tělo hadrové panenky. K tomu ho trápí ještě centrální oční vada a epilepsie. Fjodorek tráví většinu času vleže, neleze, nesedá si, jen stěží udrží hlavičku. Maminka ho proto všude vozí v kočárku, který však už nevyhovuje jeho potřebám. Lékaři a fyzioterapeuti nyní mamince doporučili speciální rehabilitační kočárek, který je vzhledem k jeho tělesnému postižení mnohem vhodnější. Zároveň se jim nelíbí, že maminka krmí Fjodorka na svém klíně. Fjodorek by měl mít při jídle i jiným činnostech zafixovanou hlavu a sedět v poloze, která neškodí páteři. Na jeho hypotonickém těle totiž nejsou žádné svaly, a tak se mu může...více
Tento příběh má aktuálně 19 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Další výrobky prodejce více
Ručně vyrobený náramek z měsíčního kamene a praskaného křišťálu. Délka cca 19 cm.
Ručně vyráběný náramek navlečený na elastomeru. Materiál: minerály, kov, sklo Délka cca 19 cm VHODNÉ PRO ZNAMENÍ - BÝK, BLÍŽENCI, RAK, STŘELEC Popis použitých minerálů: Avanturín - Uvádí se, že je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.
Mýdlová dekorace ve oválku s nápisem. Rozměr 9 x 6 cm. Může obsahovat sušené květy. Včetně dárkové krabičky.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 26.09.2019
  • Produktů na prodej: 13
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)