Náramek s rivoli Swarovski

#72449
Vloženo:02.09.2019 17:58:34
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
50,- Kč 90,- Kč
90,- Kč 120,- Kč

Dodám do: ihned

Popis

Elegantní článkovaný náramek se zelenou rivolkou Swarovski (14mm) s oblíbeným americkým OT zapínáním.

Délka náramku je 17-19 cm. OT zapínání má 2 polohy.

Kov v barvě platinové bez obsahu niklu a těžkých kovů.

Vyberte Materiál Sklo Kov
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitační židlička a kočárek pro Fjodorka

Maličký Fjodorek (2 roky) je chlapeček s dětskou mozkovou obrnou a svalovou hypotonií (ochablostí). Jakýkoli pohyb je tak pro něj nesmírně náročný. Tělo ho neposlouchá tak, jak by mělo, a reaguje spíše jako tělo hadrové panenky. K tomu ho trápí ještě centrální oční vada a epilepsie. Fjodorek tráví většinu času vleže, neleze, nesedá si, jen stěží udrží hlavičku. Maminka ho proto všude vozí v kočárku, který však už nevyhovuje jeho potřebám. Lékaři a fyzioterapeuti nyní mamince doporučili speciální rehabilitační kočárek, který je vzhledem k jeho tělesnému postižení mnohem vhodnější. Zároveň se jim nelíbí, že maminka krmí Fjodorka na svém klíně. Fjodorek by měl mít při jídle i jiným činnostech zafixovanou hlavu a sedět v poloze, která neškodí páteři. Na jeho hypotonickém těle totiž nejsou žádné svaly, a tak se mu může...více
Tento příběh má aktuálně 20 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 21 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Uherský Brod
Oblíbenost: 2 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Šité náušnice z rokajlu a rivoli Swarovski. K obšití jsem použila rokajl vysoké kvality, japonský Toho a dvoudírkové korálky Superduo. Velikost obšité rivoli 20 mm. Křišťály jsou nalepeny na puzetkách z rhodiovaného kovu (antialergenní, delší životnost) a následně obšity. Pojistky proti ztrátě jsou součástí.
Elegantní náhrdelník šitý z drobných voskových perliček a rokajlu. Na šití jsem použila japonský rokajl Toho a Matsuno. Délka náhrdelníku je 43 cm, zapínání oblíbené magnetické v barvě zlaté. Kov obecný s bezniklovou úpravou.
Náušničky z bílých korálků s modrými kvítky doplněné voskovou perličkou. Celková délka náušnic je 35 mm. Kov v barvě stříbrné bez obsahu niklu a těžkých kovů.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 06.02.2012
  • Produktů na prodej: 205
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)