Náramek Labradorit.

#72593
Vloženo:12.09.2019 17:30:54
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
60,- Kč 110,- Kč

Dodám do: 2 dnů

Popis

Náramek je vyroben z nerezové oceli, zdobený krásným labradoritem a zlomky sodalitu. Náramek má průměr 5 cm, lze jej libovolně prodloužit kroužky. Délka náramku je 19 cm, polodrahokam labradorit je velký 3 X 2 cm. 

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitační židlička a kočárek pro Fjodorka

Maličký Fjodorek (2 roky) je chlapeček s dětskou mozkovou obrnou a svalovou hypotonií (ochablostí). Jakýkoli pohyb je tak pro něj nesmírně náročný. Tělo ho neposlouchá tak, jak by mělo, a reaguje spíše jako tělo hadrové panenky. K tomu ho trápí ještě centrální oční vada a epilepsie. Fjodorek tráví většinu času vleže, neleze, nesedá si, jen stěží udrží hlavičku. Maminka ho proto všude vozí v kočárku, který však už nevyhovuje jeho potřebám. Lékaři a fyzioterapeuti nyní mamince doporučili speciální rehabilitační kočárek, který je vzhledem k jeho tělesnému postižení mnohem vhodnější. Zároveň se jim nelíbí, že maminka krmí Fjodorka na svém klíně. Fjodorek by měl mít při jídle i jiným činnostech zafixovanou hlavu a sedět v poloze, která neškodí páteři. Na jeho hypotonickém těle totiž nejsou žádné svaly, a tak se mu může...více
Tento příběh má aktuálně 20 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Další výrobky prodejce více
Přívěsek je vyrobený z krásného bleděmodrého Distenu.Velikost kamene je 5 X 2 cm + 2 cm závěsné ouško.Vyrobeno z nerezové oceli.Disten-Kyanit je silný vysílač a zesilovač energie.
Nabízím nový prsten s broušeným růženínem, korálky karneolu a nerez korálky, prsten je roztahovací, z nerezové oceli.  Ocel je nealergická, nečerná. Výchozí průměr je 17 mm. 
Přívěsek je vyroben z velkého luxusního přírodního labradoritu s modrou labradorizací a kvalitní nerezové oceli. Labradorit je velký 4 X 2.5 cm, celý přívěsek je dlouhý 6 cm. Dozdoben nerezovými ocelovými korálky. Ocel je stálobarevná, netmavne, nevadí vlhko, nezpůsobuje kožní alergii na nikl. Doplněn je jemným řetízkem z chirurgické oceli o délce 46 cm. Délku lze přizpůsobit dle přání. 
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 11.09.2019
  • Produktů na prodej: 19
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)