Krajková Manenka

#72801
Vloženo:19.09.2019 20:53:34
Dotaz na zboží
Vyberte Hmotnost
Poštovné a balné:
130,- Kč

Dodám do: 7 dnů

Popis

Krajková Manenka pro mě symbolizuje nevinnost. Šaty v barvě mentolu jsou zdobeny velkým romantickým přívěskem a krajkovou sukýnkou. Je vhodná jako dárek, poděkování nebo jen tak pro radost.

Výška cca 26 cm, cena 590 Kč, příplatek za dárkové balení 99 Kč nebo příplatek za klasickou krabičku 79 Kč.

Použitý materiál: česaná vlna, polystyren, korálky, bižuterní komponenty.

Vyberte Materiál Korálky Plsť a rouno
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Asistenční pejsek pro Marečka

Náš pětiletý Mareček je autista. Na první pohled vypadá jako normální kluk, jakmile s ním ale strávíte pár minut, zjistíte, že je jiný. Mareček zatím nemluví a spoustu věcí kolem sebe nechápe. Kromě autismu ho trápí také opožděný mentální vývoj a dyspraxie jemné i hrubé motoriky, která se projevuje jeho nešikovností. Dyspraxie je specifická porucha učení, která způsobuje, že Marečkovi všechno padá a ruce ho neposlouchají tak, jak by měly. Představte si, že si chcete něco vzít, ale nejde vám to. Nebo nejste schopni se naučit zavázat si tkaničky. A protože Mareček neví, proč má tak nešikovné ruce, často se vzteká a pláče. Někdy navíc s manželem nevíme, co jeho pláč způsobilo, a protože nám to Mareček nedokáže říct, pláče o to víc....více
Tento příběh má aktuálně 21 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Klatovy
Oblíbenost: 2 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Manenka s kyticí je určena pro všechny něžné duše. Ve vlasech má čelenku z korálků a v dlaních svírá kytici z lučních květů. Je vhodná jako dárek, poděkování nebo jen tak pro radost. Výška cca 16 cm, cena 490 Kč, příplatek za dárkové balení 99 Kč nebo příplatek za klasickou krabičku 79 Kč. Použitý materiál: česaná vlna, polystyren, korálky, bižuterní komponenty.
Manenka z moře je určena pro všechny milovníky moře, pláže a léta. Je vhodná jako dárek, poděkování nebo jen tak pro radost. Výška cca 16 cm, cena 490 Kč, příplatek za dárkové balení 99 Kč nebo příplatek za klasickou krabičku 79 Kč. Použitý materiál: česaná vlna, polystyren, korálky, bižuterní komponenty.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 19.09.2019
  • Produktů na prodej: 3
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)