Jarní strom

#72444
Vloženo:02.09.2019 17:40:40
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
99,- Kč

Dodám do: 2 dnů

Popis

Jarní strom z černého žíhaného drátu, zdobený plastovými lístečky a kvítky. Průměr je cca 18cm, délka závěsu 15cm (může být i delší).

Nevhodný do venkovních prostor.

 

Vyberte Materiál Drátované výrobky
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitace pro nebojácnou Kristýnku

Kristýnka se narodila v červnu roku 2006 společně se svým bráškou dvojčetem. Zatímco bráška příchod na svět zvládl na jedničku, Kristýnka se trápila. Protože se jí nechtělo ven a na císařský řez už bylo pozdě, museli jí lékaři pomoci porodními kleštěmi. Od prvního okamžiku však bylo jasné, že je něco špatně. Kristýnka byla přidušená, krvácela do mozku. Několik dlouhých dní strávila připojená k různým přístrojům v inkubátoru a prognózy nevypadaly dobře. Kristýnka je ale bojovnice a boj o život nikdy nevzdala. Po několika týdnech strávených v nemocnici jsme si ji konečně mohli odvézt domů, nevěděli jsme však, jaké následky jí komplikovaný porod způsobil. Doma na ni už čekal bráška a také babička, která se nehodlala spokojit se závěrem...více
Tento příběh má aktuálně 18 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Žarošice
Oblíbenost: 1 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Drátované slunce k zavěšení, z černého žíhaného drátu a modrých sklěněných korálků. Průměr 22 cm, délka závěsu 15 cm (mohu udělat i delší). Nevhodné do venkovních prostor.
Anděl na zavěšení z černého žíhaného drátu, zdobený modrými voskovými korálky. Velikost bez závěsu 18x12cm (vxš), délka se závěsem cca 27 cm. Drát je ošetřen proti korozi, přesto je výrobek nevhodný do venkovních prostor.
Drátovaná podkova z černého žíhaného drátu, velikost cca 12x8,5 cm. Ošetřená proti korozi, ale nevhodná do venkovních prostor. Na přání udělám libovolné množství.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 12.01.2014
  • Produktů na prodej: 4
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)