Hedvábný šátek Kaleidoskop

#72640
Vloženo:17.09.2019 13:06:01
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
60,- Kč

Dodám do: 7 dnů

Popis

Krásný pestrý šáteček ze 100% hedvábí, Pongé 5. Rozměry 74 x 74 cm. Lehounký, splývavý, hladký, lesklý.

Hedvábí pereme v roce ve slabém mýdlovém roztoku do 40 st. bez mnutí.  Žehlíme na stupeň dva mokré hedvábí a bez napařování.

Vyberte Materiál 100% hedvábí
Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitace pro nebojácnou Kristýnku

Kristýnka se narodila v červnu roku 2006 společně se svým bráškou dvojčetem. Zatímco bráška příchod na svět zvládl na jedničku, Kristýnka se trápila. Protože se jí nechtělo ven a na císařský řez už bylo pozdě, museli jí lékaři pomoci porodními kleštěmi. Od prvního okamžiku však bylo jasné, že je něco špatně. Kristýnka byla přidušená, krvácela do mozku. Několik dlouhých dní strávila připojená k různým přístrojům v inkubátoru a prognózy nevypadaly dobře. Kristýnka je ale bojovnice a boj o život nikdy nevzdala. Po několika týdnech strávených v nemocnici jsme si ji konečně mohli odvézt domů, nevěděli jsme však, jaké následky jí komplikovaný porod způsobil. Doma na ni už čekal bráška a také babička, která se nehodlala spokojit se závěrem...více
Tento příběh má aktuálně 18 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Liberec 33
Oblíbenost: 3 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Zlatavě žlutý šátek se slunečnicemi o rozměrech 74 x 74 cm je krásným doplňkem každé moderní ženy. Lehký, jemný, splývavý materiál Pongé 5. 100% hedvábí. Ručně malovaný.   Hedvábí perme ručně jemně, bez mnutí ve slabém a vlažném roztoku mýdla či kapky šamponu. Žehlíme mokré na stupeň dva bez napařování. 
Je tu podzim, listí padá, nostalgická nálada, udělat si pěknou radost není žádná záhada. Verše jsou autorské. Hedvábná šála ručně malovaná, technika krash. Rozměry 130 x 35 cm. Hedvábí je jemný, lehký, splývavý a příjemný materiál. Pongé 5 je lesklé 100% hedvábí. pereme v ruce ve vlažné mýdlové vodě. Žehlíme na stupeň dva přes slabou prostírku mokré bez napářky, suché s napářkou. Přeji příjemné nošení.
Elegantní brož zajímavé zlaté barvy se hodí k různým slavnostním příležitostem, ale i k letním šatům horkých slunečných dní, dále jako doplněk, k šálám, šátkům, kloboukům aj. Slavíte v nejbližších dnech zlatou svatbu? Tak tato brož Vám dobře padne.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 14.11.2015
  • Produktů na prodej: 14
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)