Hedvábná šála Protkaná sluncem.

#72523
Vloženo:03.09.2019 19:55:14
Dotaz na zboží
Poštovné a balné:
60,- Kč

Dodám do: 7 dnů

Popis

Krásná ručně malovaná šála z čistého hedvábí.  Rozměry 150 x 40 cm. Materiál Pongé 5.

Hedvábí pereme do 30 st. C ručně v jemném mýdlovém roztoku a žehlíme na stupeň dva mokré bez napařování.

Barvy

Zakoupením tohoto krásného výrobku podpoříte tento příběh. Děkujeme.

Rehabilitace pro nebojácnou Kristýnku

Kristýnka se narodila v červnu roku 2006 společně se svým bráškou dvojčetem. Zatímco bráška příchod na svět zvládl na jedničku, Kristýnka se trápila. Protože se jí nechtělo ven a na císařský řez už bylo pozdě, museli jí lékaři pomoci porodními kleštěmi. Od prvního okamžiku však bylo jasné, že je něco špatně. Kristýnka byla přidušená, krvácela do mozku. Několik dlouhých dní strávila připojená k různým přístrojům v inkubátoru a prognózy nevypadaly dobře. Kristýnka je ale bojovnice a boj o život nikdy nevzdala. Po několika týdnech strávených v nemocnici jsme si ji konečně mohli odvézt domů, nevěděli jsme však, jaké následky jí komplikovaný porod způsobil. Doma na ni už čekal bráška a také babička, která se nehodlala spokojit se závěrem...více
Tento příběh má aktuálně 18 hlasů
Hlasovat
Do konce hlasování zbývá 22 dnů
Pomohli jsme
Komentáře
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Profil prodejce
Město: Liberec 33
Oblíbenost: 3 fanoušků
Prodejce není plátce DPH
Další výrobky prodejce více
Vánoční ozdoby s filcu jsou určeny k zavěšení na stromeček, na větvičku ve váze, či na záclonu nebo na okno. Stromečky a kapříci jsou z dvojitého filcu, vrchní část zdobena korálky. Celý výrobek je pak obšíván bavlnkou.
Na uších hudební klíč, to není žádný kýč. K tomu pěkná róba, to je prostě móda. Náušničky jsou tvořeny z bílých lesklých perliček, zakončeny jsou stříbrným houslovým klíčem. Délka je 6 cm, s afro háčkem pak 7,5cm.
Hedvábný šátek  o rozměrech 74 x 74 cm. Materiál Pongé 5. Barvy nebe, slunce a trávy. Hedvábí pereme v ruce, v  jemném mýdlovém  roztoku do 30 stupňů. Žehlíme na stupeň dva mokré a bez napařování.
Statistiky
  • Registrace na Merkada.cz:
  • 14.11.2015
  • Produktů na prodej: 14
  • Uskutečněných prodejů: 0

banner_275x351_02.png (136 KB)