Nejlepší prodejci

Nejlepší prodejci jsou seřazeni podle svých celkových obratů na Merkada.cz.


1 2

Málokdo ví, že Santolina - též svatolína je vlastně svatá bylinka s kouzelnou vůní i vlastnostmi. Byla jí přisuzována moc učinit člověka neviditelným. Já také chtěla být neviditelná. Ráda jsem se ztrácela do polí a luk, kde jsem si lehávala nepovšimnutá do trávy a trávila mnoho času pozorováním toho drobounkého světa pod sebou. 💐

 

Tato láska k přírodě, květinám a drobným propracovaným detailům mi zůstala a já jsem si tyto květinové poklady začala nosit domů. Nejdříve po kapsách, později pečlivě založené do knížek a odtamtud postupně putovaly až do šperků, které jsem začala s radostí a pečlivostí vyrábět.

 

Všechny šperky jsou vyrobené z chirurgické oceli, takže jsou vhodné i pro citlivější pokožku. Používám pestrou škálu druhů květů, barev, travin a kombinací, které sbírám na naší zahradě a v blízkém okolí podhůří Jeseníků, odkud máme nádherný výhled na Praděd. Pokud i vy chcete vlastnit nějaký originální kousek z mé dílny, tak jste na správném místě. Vítejte :)

 

Registrován:
 26.8.2019
Oblíbenost:
 3 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 2 ks
Ukázky výrobků prodejce

Well she's walking through the clouds 

With a circus mind that's running round
Butterflies and zebras
And moonbeams and fairy tales
That's all she ever thinks about
Riding with the wind.
...

(Jimi Hendrix - Little wing)

 

Gumové zarážky Vám ráda přidám zdarma na požádání.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Cena u náušnic je za pár, není-li uvedeno jinak.

Registrován:
 19.2.2020
Oblíbenost:
 5 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 68 ks
Ukázky výrobků prodejce

Jmenuji se Eva Faldynová.  Pocházím z krásné vesnice Václavovice na okraji Beskyd.  Miluji přírodu a protože v ní žiji je i mojí inspirací.

Tvořím převážně obrazy krajin, luk a polí a k tomu samozřejmě patří i květiny. Pracuji s fotografií, ale také v plenéru.

V mé tvorbě rovněž naleznete figurální malbu, portréty, surrealismus a občas také abstrakci. Je to tím, že nejsem omezena na žádný umělecký směr. Maluji srdcem  a maluji to, co mě baví. Obrazy jsou barevné, protože vyjadřují moji radost k životu a k malování. 

Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, V-Klubu výtvarníků Frýdecko-Místecka a dalších výtvarných skupin pro Českou republiku a v zahraničí. Těší mě, že mohu být součástí a  podporou při vytváření novoročenek KONTA BARIÉRY.

Prezentuji se nejen při výstavách v galeriích v ČR, ale i v zahraničí. 

Přeji si, aby mé obrazy vyjadřovaly klid, pohodu a pocit naplnění.

 

 

Registrován:
 2.2.2020
Oblíbenost:
 4 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 13 ks
Ukázky výrobků prodejce

Dobrý den, ráda tvořím, hlavně ale háčkuji pro radost dětem, nebo různé dekorace. Návody si hledám buď na netu, ale především si je vytvářím sama, protože buď vůbec nejsou, jsou v cizím jazyce, nebo mu prostě nerozumím. a tak si je udělám podle toho, jaké jsou požadavky. Takto už jsem dělala lecjaké postavičky, zvířátka,... V podstatě uháčkuji cokoli. Občas i pletu,šiju, nebo vyšívám ale to spíš výjmečně. Háček mám nejraději. Proto kdybyste měli nějaké přání na uháčkování, neváhejte se mi ozvat. Věřím, že se domluvíme. Háčkování je můj relax a radost. Ta je dvojnásobná, když vím, že z ní má radost i někdo jiný. A když to pomůže i dětem, které nemají tolik štěstí jako jiné děti, je to super.

Registrován:
 17.2.2020
Oblíbenost:
 1 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 4 ks
Ukázky výrobků prodejce
Registrován:
 13.10.2019
Oblíbenost:
 3 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 0 ks

Cokoli tvořím, tvořím pro vás. S láskou ♥

Maluju, fotím, píšu ♥

Přeji si, aby to bylo o dotecích. O tom, kdy text, fotografie, obraz rozechvěje naši duši.

 

O mně

 

Moje jméno je Jana Jirovcová. Žiji a tvořím v Domažlicích a s foťákem se toulám kdekoli je krásně.

To, co chci, aby se zde prolínalo, je můj vnitřní svět. Moje pocity, emoce, přání, touhy, vize ... Přesně to, co chci sdílet s vámi. Proč? Protože i moje tvorba sdílí to, co je niterné, živé, to co je pod povrchem.

Vychutnávám si dobře každé sousto... Prociťuju každý dech... Zaposlouchávám se do každé písně... Uvědomuju si každý okamžik... Věřím, že žádná setkání nejsou náhodná... A že každý člověk je dar, díky kterému se moje srdce stává širší...

Fotím, maluju, píšu básně , tancuju, lítám, žiju na plno... Jsem cvok a čarodějka... Zázrak je, když to, co umím, dokážu předat dál... Zázrak je život, protože je příběhem plným událostí, a to není málo... Konec života neovlivním, ale můžu ovlivnit ten příběh ... ♥♥♥

Registrován:
 10.2.2020
Oblíbenost:
 7 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 20 ks
Ukázky výrobků prodejce
Dobrý den, jsem velmi ráda, že jste zavítali do mého "obchůdku". Pěkně vás tu vítám. Ruční práce jsou mým velkým potěšením už od dětství. Nevydržím jen tak sedět s rukama v klíně, neustále musím něco "motat". Chvíli pletu, pak háčkuji, pak si odskočím k paličkování nebo k šití. Něco mě napadne a musím to vyzkoušet. Tímto způsobem odpočívám, budu ráda, když někomu z vás udělám svými výtvory radost. Tak se u mě porozhlédněte. V případě, že se vám nějaký můj výrobek líbí, ale chtěli by jste tam nějaké úpravičky, ozvěte se mi poštou, je to pro mě vždy výzva. Přeji vám všem krásné dny.
Registrován:
 10.1.2015
Oblíbenost:
 2 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 116 ks
Ukázky výrobků prodejce

Dílna Radost 
 
Vítáme Vás v našem obchůdku.
 
Věci a věcičky, které si můžete u nás koupit, jsou vyrobené v chráněné dílně, kde pracují lidé se zdravotním postižením. Tito lidé se snaží držet krok s námi zdravými...
 
Každý den se snažíme najít práci pro každého z nich, přestože jejich možnosti a schopnosti jsou různě omezené.
Každé dílo je vyrobeno s láskou, spolehlivosti, obětavostí a trpělivostí. Snažíme se, aby naše zboží bylo krásné, kvalitní a využitelné....
Budeme rádi, když se Vám zalíbí a potěšíte nás svým nákupem.
Podpoříte tímto lidí v nesnázích, kteří se do nich nedostali vlastní vinou.
 
Krásné nakupování Vám přeje dílna Radost.

Registrován:
 3.9.2020
Oblíbenost:
 1 fanoušků
Všechno zboží prodejce:
 63 ks
Ukázky výrobků prodejce
1 2