Jaký typ registrace mám zvolit a kdo se může registrovat?

Na Merkadě se může registrovat každá fyzická osoba (nepodnikatelé), podnikatelé, právnická osoba, chráněné dílny aj. fyzické osoby straší 18-ti let, které mají způsobilost k právním úkonům v plném rozsahu.

 

Můžete zvolit několik možností registrací. Pokud využíváte Facebook, můžete se snadno registrovat pomocí Facebook tlačítka.

 

 

Jaký zvolit typ registrace?

 

Obyčejná registrace

 

je nejzákladnější forma registrace, která vám umožní využívat veškeré výhody registrace. Tato volba otevře celý profilový účet se všemi nákupními i prodejními funkcemi. 

 

 

Obyčejná registrace + zatrhnutí kolonky CHCI JEN NAKUPOVAT

 

je ideální volba pro kupující, kteří chtějí využívat výhody registrace a nechtějí prodávat. Profil uživatele je uzpůsoben pouze k nákupu a neobsahuje funkce pro prodej. V budoucnu máte možnost svůj účet kupujícího přepnout na účet prodejce.

Pozor, zpět na účet kupujícího se již nelze přepnout.

 

 

Fyzická osoba - podnikatel ( živn.list ) nebo Právnická osoba - Firma

 

je jasná volba pro prodejce, kteří vlastní živnostenské oprávnění. Zaslané doklady budou konfigurované tak, aby je bylo možné bez problémů použít ve vašem účetnictví. 

 

 

Chráněná dílna

 

pokud zvolíte registraci jako "Chráněná dílna" , nebo jako zástupce "Chráněné dílny", bude váš účet následně zkontrolován a schválen administrátorem. Chráněné dílny musí být registrovány u příslušného úřadu.

 

 

Úspěšná registrace musí být potvrzena ze strany provozovatele.

 

 

 

Registrační formulář nejdete v horní liště nebo po kliknutí na Přihlásit se.     

Před registrací se nezapomeňte podívat na "Pravidla užívání" portálu Merkada.cz