Co je Klonování a vytváření Variant produktu?

 

Klonování – NOVINKA

 

Klonování je skvělá funkce pro vytváření Variant ( vel. S, M, L... nebo Hmotnost 25g, 50g 1000g.......) nebo kopií-Klonů produktů.

K tomu, abys mohl/a klonovat musíš být přihlášen/a ve svém účtu. Funkci Klonovat najdeš v Detailu produktu a v přehledu Prodávané zboží u každého Tvého produktu.

 

Po kliknutí na Klonovat se ti otevře okno s nabídkou Vytvořit variantu a Klonovat produkt.Vytvořit variantu

 

Vytvoření Varianty produktu je vhodné pokud máš více stejných výrobků s různými parametry ( např. Triko velikosti S, M, L ), vytvoř pouze jednu HLAVNÍ kartu produktu. Následně klikni na Klonuj a vytvoř novou variantu.

 

Varianta Ti umožní klonovat a upravovat:

 

  • Prodejní cenu

  • Počet kusů k prodeji

  • Platby

  • Dodání

  • Parametry

 

vše ostatní je napevno spojeno s hlavním produktem.

Návštěvník serveru Merkada.cz uvidí v nabídce Tvůj hlavní produkt a po jeho rozkliknutí si bude moci vybrat tu nejvhodnější variantu.

 

Klonovat produkt

 

Klonování celého produkty ti umožní rychlé vytvoření kopie podobného produktu. Nemusíš se tak zdržovat s vypisováním celého formuláře :-)

 

Klonování produktu ( kopírování ) Ti umožní klonovat a upravovat všechny parametry původního produktu. Parametry si můžeš před samotným klonováním navolit. Takže už nebudeš muset zadávat pořád dokola cenu, Dodání, Dopravu, Kategorie…. Prostě ti to urychlí tvorbu nového produktu :-)

 

Klonování nepoužívej k vytváření jiných variant stejného produktu.